dnes je 21.6.2021

Input:

Scény ze života neznámých celebrit - Bohužel jsou dva

13.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.02.03
Scény ze života neznámých celebrit – Bohužel jsou dva

Daniela Fischerová

Napíšu to rovnou: je to jeden z nejkrásnějších mužů, které znám. Až na to, že není jeden, ale dva.

„Já jsem Úspěch.” podal mi pěstěnou ruku. Na hrudi měl vytetovaného tygra ve skoku. Okouzlením mi zeslábla kolena. Ano, varovali mě předem, že je snadné se do něj zamilovat. Propadají mu ženy stejně jako muži, mladí jako staří. Řada těch zhrzených ho žalovala, že je sňatkový podvodník, že jim sliboval manželství a věčnou lásku, ale zatím ho každý soud osvobodil pro nedostatek důkazů. „Já nikomu nic neslibuji!” Rošťácky se zasmál, zuby měl bílé jako sníh. „Přiznávám, nejsem věrný partner. Miluju prchavé avantýry. Lidé si do mě vloží své iluze a pak se zlobí, když je opustím.”

„Vy opravdu nemáte nikoho rád pořád?” zeptala jsem se. „No…, občas se k někomu vracím, ale on či ona za to musí tvrdě zaplatit.” Málem mi zaskočilo v hrdle. „To chcete říct, že si za svou přízeň dáte platit? Vy jste…” něco mi bránilo prostě říct prostitut. „Vy jste gigolo?” Krasavce ani nenapadlo protestovat. „Svým způsobem, slečno, svým způsobem. Někdo platí předem, třeba léty tvrdé práce, někdo zaplatí až později. Například ztrátou soukromí, nebo závistí a zlobou bližních. Úspěch nikdy není zadarmo.”

Vtom dovnitř vběhl jiný muž a podrážděně ťukal nehtem do hodinek. Vypadal navlas jako Úspěch, měl stejně dokonalé zuby, tělo, vlasy, ale kouzlo

Nahrávám...
Nahrávám...